روشهای ارسال:

ویسل مارکت ایجاد شده تا شما در زمان کوتاهی خرید خود را دریافت کنید. تمامی ارسال‌ها توسط مراکز حمل و نقل مجاز انجام می گیرد. در محدوده داخل شهر تبریز، ارسال ها در زمان کوتاهی پس از ثبت سفارش انجام می گیرد. برای سایر شهرها و مناطق، ارسال ها در سریعترین زمان ممکن برای ویسل مارکت بر حسب زیرساختهای موجود حمل و نقل انجام می گیرد.

 

شرایط و مقررات حمل و نقل:

ویسل مارکت، با استفاده از روش‌های روز دنیا در زمینه مدیریت حمل و نقل، سعی می کند بهترین گزینه‌های حمل و نقل را بر اساس آدرس شما و بر حسب زیرساخت‌های موجود پیشنهاد کند. تاکید مدیریت ویسل مارکت بر این است که سفارش‌ها در سریعترین زمان ممکن تحویل گردد.

مدیریت انبار و حمل و نقل با علوم روز دنیا پیاده شده تا بتواند تا حد ممکن رضایت شما را کسب کند. در تمام مراحل خرید همراه شما خواهیم بود.

– لطفا برای انتخاب روش حمل و نقل، به موارد زیر دقت کنید:

در صورتی که گزینه درست حمل و نقل بر اساس سفارش خود را انتخاب نکنید، از طریق دفتر مرکزی تبریز با شما تماس گرفته خواهد شد تا به موضوع رسیدگی شود. (سفارش شما بلافاصله بعد از توافق طرفین ارسال می شود. در صورت عدم توافق برای حمل و نقل، پول خریدار عینا و حداکثر ظرف 24 ساعت به حساب خریدار واریز می شود.)

 

در حال حاضر، ویسل مارکت فقط می تواند خریدهایی که دارای وزن کمتر از 100 کیلوگرم می باشند را ارسال کند (محاسبه وزن خرید به صورت اتوماتیک توسط ویسل مارکت انجام می شود و شما نیازی به انجام هیچ محاسباتی ندارید). در صورتی که وزن خرید شما بیش از 100 کیلوگرم باشد، تنها گزینه تحویل از دفتر مرکزی تبریز به عنوان روش حمل و نقل برای شما نمایش داده می شود. به این معنی که خریدار می بایست در روز ثبت سفارش و تا قبل از ساعت 19:00 برای تحویل کالا به دفتر مرکزی مراجعه کند. در صورت عدم مراجعه، پس از اعلام به خریدار از راههای ارتباطی ویسل مارکت (ایمیل یا تلفن) سفارش شما لغو خواهد شد و چنانچه مبلغی برای خرید پرداخت شده باشد ظرف 48 ساعت به حساب خریدار بازگشت داده خواهد شد. بازگشت پول بر حسب مقررات ویسل مارکت خواهد بود (لطفا مقررات ویسل مارکت را از منوی راهنمای ویسل مارکت > شرایط و مقررات مطالعه کنید).

 

با انتخاب استان خود، روش‌های موجود حمل و نقل بر حسب وزن سفارش شما به طور اتوماتیک نمایش داده خواهد شد.

 

پست پیشتاز:

این روش برای ارسال خرید شما با وزن کمتر از 20 کیلوگرم در نظر گرفته شده است. چنانچه وزن خرید شما از 20 کیلوگرم بیشتر باشد، این گزینه به طور خودکار حذف شده و دیگر برای شما نمایش داده نمی شود. همانطور که از عنوان این گزینه پیداست، ارسال از طریق اداره پست انجام می گیرد. در نظر داشته باشید، برای اینکه خرید شما در همان روزی که سفارش می‌دهید ارسال شود می بایست در روزهای شنبه تا چهارشنته خرید خود را پیش از ساعت 12:30 ظهر ثبت کنید و در روز پنجشنبه خرید خود را پیش از ساعت 11 ثبت کنید. بعد از ساعت ذکر شده، سفارش شما در روز کاری بعد ارسال می شود. زمان رسیدن کالا بعد از ارسال، بر حسب روال کاری اداره پست می باشد. به طور معمول، حداکثر تا چهار روز کاری بعد از ارسال (بسته به مسافت شما تا دفتر مرکزی)، سفارش به دست شما می رسد.

 

باربری:

این روش برای ارسال خریدهای با وزن بیش از 20 کیلوگرم در نظر گرفته شده است. اگر وزن خرید شما بیش از 20 کیلوگرم و کمتر از 100 کیلوگرم باشد، این روش در سبد خرید و صفحه تسویه حساب برای شما نمایش داده می شود و در غیر اینصورت برای شما نمایش داده نمی شود. در این حالت، خرید شما از طریق باربری‌های مجاز برای شما ارسال خواهد شد. در این حالت، اگر مقصد شما شهر تبریز باشد، چند ساعت بعد از ثبت سفارش، محصول به دست شما می رسد. برای سایر شهرها و مناطق ایران در اولین روزی که باربری ارسال به استان شما را انجام دهد بسته شما ارسال می شود. پس از ارسال، بر حسب فاصله آدرس شما و دفتر مرکزی، سفارش تحویل شما می گردد (ویسل مارکت همواره تلاش می کند سفارش خود را در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید).

 

تحویل اکسپرس:

با استفاده از این گزینه سفارش شما (که زیر 7 کیلوگرم وزن دارد) توسط روشهای حمل و نقل سریع با استفاده از مراکز مجاز برای شما ارسال می شود. حداکثر زمان انتظار در این روش 3 روز می باشد. به طور معمول یک روز کاری بعد (روزهای کاری دفتر ویسل مارکت) سفارش به دست شما خواهد رسید. در حال حاضر این روش فقط برای مراکز استان ها امکان پذیر است.

 

ارسال در شهر تبریز:

این گزینه فعلا فقط مخصوص داخل محدوده شهر تبریز است. در صورتی که استان را در آدرس خود، آذربایجان شرقی انتخاب کنید این گزینه برای شما نمایش داده خواهد شد. سایر شهرهای ایران و تمام روستاها و مناطق دیگر با این روش امکان پذیر نیست. در این حالت، سفارش‌های با وزن سبک با پیک موتوری و سفارش‌های با وزن بیشتر از طریق وانت‌بار یا روشهای رایج و قانونی دیگر ارسال می گردد. همچنین اگر سفارش شما بیش از 100 کیلوگرم وزن داشته باشد، این گزینه برای شما نمایش داده نمی شود.

با این گزینه، همچنین می‌توانید ساعت تحویل خرید خود در داخل شهر تبریز را در ساعات کاری دفتر تعیین کنید. برای این کار لطفا در صفحه تسویه حساب، در قسمت “توضیحات سفارش” زمان مورد نظر خود را وارد کنید. توجه کنید ارسال در زمان دقیق در حال حاضر امکان پذیر نیست و فقط در محدوده 2 ساعته می تواند انجام شود. برای مثال، یادداشت کنید که سفارش در بین ساعت 16 الی 18 تحویل داده شود. اگر در قسمت توضیحات یادداشت کنید که سفارش در ساعت 1 بعد از ظهر ارسال شود، ممکن است تا ساعت 3 بعد از ظهر (2 ساعت بعد از زمان درخواستی شما) برای شما ارسال شود.

توجه: ارسال با این روش فقط و فقط برای داخل محدوده شهر تبریز است و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی و تمام روستاها (حتی روستاهای نزدیک شهر تبریز) با این روش امکان پذیر نیست.

تحویل از دفتر مرکزی:

چنانچه به هر دلیل (مانند خرید اول که تمایل دارید با محل دفتر هم آشنا شوید) میخواهید خرید خود را از دفتر مرکزی تحویل بگیرید، این گزینه را انتخاب کنید و در ساعات کاری دفتر، خرید خود را تحویل بگیرید (حدود نیم ساعت پس از ثبت اینترنتی سفارش شما آماده تحویل خواهد بود). در این حالت هیچ هزینه حمل و نقلی از شما دریافت نمی شود. همچنین می توانید هزینه خرید را پس از تحویل کالا پرداخت کنید. در نظر داشته باشید که در این حالت می بایست سفارش خود را در ساعات کاری دفتر ثبت کنید و تا 4 ساعت بعد از ثبت سفارش و حداکثر تا ساعت 18 همان روز اقدام به تحویل خرید خود کنید. در غیر اینصورت سفارش شما لغو خواهد شد و ویسل مارکت هیچ تعهدی برای تحویل خرید نخواهد داشت.

توجه مهم: خرید از ویسل مارکت، تحت هر شرایطی می بایست به صورت اینترنتی و از طریق وب‌سایت (www.wesellmarket.com) انجام گیرد و این گزینه فقط مربوط به تحویل کالا می باشد.